Sinu eredaim mälestus

avatar
Kass kommenteeris 05.12.2011, 09:55Vasta ›

Meie järvekese äärde sättis ennast laagrisse Läti numbritega Mossega tulnud perekond -paks papi, päratult paks mammi ja kaks jõnglast, ühesõnaga piknik.
InBoiliga polnud vaja pikalt arutada, mina panin musta mereväe sineli selga, Boilil vatijope, läkiläkid peas mõlemil. Rahulikul mõõdetud sammul, disputeerides Hermann Hesse loomingust, kõndisime lätlaste laagrist mööda, paadisilla lõpus astusime vette, tegime paar ujumisliigutust, ronisime sillale tagasi ja läksime tuldud teed tagasi, tilkudes. Dispuut ei lakanud hetkeksi…
Lätlased panid laagri kokku ja kadusid 2 minutiga

avatar
Kass kommenteeris 05.12.2011, 10:58Vasta ›

Räpo talul oli ka omanik, pidas koera. Kahjuks oli ta koerale algselt pandud nime ära unustanud ja kutsus teda Sutsuks. Suts oli enamuse ajast kusagil jooksus, aga ketis oldud aja jooksul oli ta aidatrepi ette muruvaba poolringi kulutanud.
Istusime Maanus (Suur Mann)Mikkeliga kottpimedas aidatrepil (Suts oli taaskord jooksus), tõukasime elu ja libistasime Isabellat. Karpats tahtis kah kampa tulla, aga Mann hakkas haukuma ja Karpa kui koerafoob ei saanudki muruvabasse tsooni sisse. Mann haugub hästi, BTW…

avatar
Kass kommenteeris 05.12.2011, 11:33Vasta ›

1984 oli kurb aasta, paar poissi jäid kraavivaringu alla (Mustlas?). Staap otsustas regi kokkutuleku ära jätta.
Tegime ikkagi ära, salaja metsas.
Leidsime Mikitamäe kultuurimaja pööningult katkise Lenini kipsbüsti, saagisime sellelt kuklaosa ära, et pähe mahuks. Kokkutulekule saabudes oli meie pilootautoks lahtine GAZ 69 (villis), kus autojuhi kõrval seisis püsti Imant (Boili noorem vend), mustades dressides ja leebelt naeratava Lenini mask peas. Lehvitas rahvale. Mina kusin püksi, see oli nii jabur.
Taidlus: Kass ja InBoil, Mekanik Destruktif Commandoh.
Seljas takused hõlstid, InBoil saagis käsisaega kontrabassi pooleks, Kass näris viiulit tükkideks. Aplausi peale keerasime publikule selja ja kummardasime, tuharatele oli kirjutatud guashiga LÕPP (Mann kirjutas).

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.