Kokkutulek Intsikurmus

Pilt
Tiit Pruuli 27.12.2011, 15:27

Arhiivimaterjalidest tulevad välja parimad sportlased:
Meeste 100 m jooks
1. Raivo Hellermaa
6. Jaanus Tamkivi
7-9. Margus Hergauk
Käieveos oli Lõuna-Eesti võistkonnas Johannes Kert, Tallinna võistkonnas Margus Leivo.
VTK spartakiaadi võitis Tartu regi, teine oli Kesk-eesti, kolmas Sakala.Parim rühm oli Emajõe (Toomas Määrmann, Rein Järviste, Ülle Ritsberg, Merike Eggert jt)
Auhindadeks olid tordid, medalid, vimplid, võrkkiiged, olümpia spordikott, olümpiaramat, pruun ahv, punane ahv, vaasid, olümpia Miša, nahkkaaned, 5 õllekappa.
lauluvõistluse võitis Kuldre+Väimela Lõuna-Eestist, teine oli Polli Sakalast, kolmas Tootsi Sakalast.
Taidluskonkursi võitis Kärstna rühm Sakalast, teine oli Sipa Kesk-Eestist, kolmandat kohta jagasid Kuldre ja Tootsi. Parima meesnäitleja tiitli sai Jüri laulik
Fotovõistluse võitis Metsa rühma (Sakala) väljapanek.
Organiseerijatest autasustati:
1. Romanov
2. Aaviksoo
3. Kaarli
4. Langel
6. Osolin
7. Gräzin
8. Miidla
jne

lillekas kommenteeris 28.12.2011, 10:24Vasta ›

Tere!

Mul on Sipa taidluskava paberkandjal alles.

avatar
Margus Leivo kommenteeris 02.01.2012, 13:55Vasta ›

Muuseas Tallinn võitis köieveo ja ka kokkutuleku. Teiseks jäi Väinamere. Järgmisel 1981 aastal võitis kokkutuleku Väinamere ja Tallinn jäi teiseks nii kokkutulekul kui köieveos aga kokkutuleku raames peeti maha ka töövõistlus kus betoneerisime Põlva puhastusseadmete basseinide põrandaid ja Tallinn võitis.

Urmas Sukles kommenteeris 02.01.2012, 14:35Vasta ›

See VTK spartakiaad toimus või ei toimunud regides enne kokkutulekut ning päris suur osa oli ka staabimeeste tulemuste kirjutamisoskusel.Lõuna oleks selle kokkutuleku tegelikult ära võitnud, aga me ei viitsinud seda spartakiaadi teha ning pärast ka kokku kirjutada (võib ka öelda ,et luisata VTK spartakiaadi tulemusi). Lõuna sai selle eest nulli. Oleks kasvõi mõnegi punkti saanud, siis oleks hoopis teine järjekord olnud. Oleks 🙂

lillekas kommenteeris 03.01.2012, 13:06Vasta ›

See kuidas asju kokku kirjutada osati oli Urmas õige märkus. Toon näite . Sõitsime kuskilt ürituselt koju. Tee peal hääletaja. Meie mõistes üks paras parm. Tõmbasime ta autokasti. Sõit läks rõõmsalt peeti rüübates edasi. Tuli välja mees sõjas käinud aga kummal poolel sõdinud enam ma ei mäleta. Staabile edastasime. Kohtumine sellise ja sellise sõjaveteraniga. Patriootiline üritus mis sugune.

Urmas Sukles kommenteeris 08.02.2012, 12:46Vasta ›

Sellest kokkutulekust on meelde jäänud ka Lõuna ja Väinamere suur vastasseis, mille tunnistuseks on lõunapoolsete Väinamere hüüdlause cover, mida ohtralt ka hüüti :
“Üks mees , kogu pere- persse käi sa, Väinamere! ” 🙂

avatar
Mäx kommenteeris 10.04.2012, 14:03Vasta ›

EÜE80 Intsikurmu kokkutuleku märk.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.