Sinu eredaim mälestus

Merike Irv kommenteeris 09.06.2013, 18:42Vasta ›

Olin interrühmas rühmaarst, elasime Kose-Lükatil. Meie rühmas olid pisipeda tüdrukud, konsipoisid, 10 saksa tüdrukut, mulatt ja neeger, veel …. Töötasime Narva mnt laohoones, betoneerisime ja ladusime müüri…. Rühma elu oli hoogne ja kirev. Kaarma rühmas vesiveskis rebasekslöömine oli eriti hullumeelne, sõitsime 140 -ga Pärnumaalt tagasi. :)

avatar
Mare Aspe kommenteeris 11.06.2013, 16:02Vasta ›

Kui teie rühmas olid Ivo Valdma ja jüri Vetemaa, siis ei toimonud meeldejääv rebasteks löömine mitte Kaarma, vaid Kamara rühmas.

Merike Irv kommenteeris 11.06.2013, 16:09Vasta ›

Tänan tagasiside eest. Just, olid nii Ivo kui Jüri. Vabandust, eksisin tõesti, aastad on teinud oma töö 😉 Panin kirja esimesed mõtted, mis meelde tulid. Jään ootama põnevusega uusi kirjapanekuid.

avatar
Mare Aspe kommenteeris 12.06.2013, 14:43Vasta ›

Minu mäletamist mööda olid Ivo ja Jürts mõlemad maleva rebased ja seetõttu ei saanud rebasteks löömist oma rühmas korraldada. Tulite meile, sest meie komandör Harry Tamm ja üks rühma liige, Rein Nuudi, olid nende vanad tuttavad. Mäletan, et seda rebaste ristimist sai pikalt ja mõnuga ette valmistatud. Eesmärk oli mitte alandada, vaid teha midagi huvitavat. Ei mäleta enam täpselt, mis toimus, kuid minu teada läksime me kõik koos järgmisel päeval heinamaale appi. Ivo ja Jürts murdsid kokku kolm hanguvart ära ja olid väga mures oma pianisti käte pärast. Ja siis me sõitsime Riiga või Jurmalase, igatahes Lätti. Ma ei mäleta, kas kogu teie rühm või ainult osa. Neeger oli nende sündmuste ajal juba läinud.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.