Vinni rühma laulud

avatar
Lii Kullerkann kommenteeris 18.03.2012, 13:34Vasta ›

Minu meelest laulsime tüdrukutega igal vabal hetkel-tööle minnes ja sealt tulles. Meenuvad vanemad laulud, mida eriti tihti laulsime: “Oh, sa mu Deezi, Deezi…”, “Sina oled minu õnn ja elu…”, “Oo Susanna…” jpt. Kõiki lõbustas noormees hüüdnimega Molekul, kes vist polnud päris rühma liige, tema laulis hirmkiiresti ja saatis end mandoliinil. Üks lauludest, mida ta ikka laulis oli :”…kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks…” jne.

avatar
RR kommenteeris 20.03.2012, 20:05Vasta ›

Molekul = ministriärra Rein Lang:)

Urmas Sukles kommenteeris 26.03.2012, 13:22Vasta ›

See peab kyll mingi muu Molekul olema. Lang ja mandoliin = seda pulli oleks isegi tahtnud näha :).(Kõiki lõbustas noormees hüüdnimega Molekul, kes vist polnud päris rühma liige, tema laulis hirmkiiresti ja saatis end mandoliinil.)

avatar
Rein Rooni kommenteeris 05.04.2012, 21:17Vasta ›

Nu ei tea … äkki peax Langi enda käest küsima? Tegelt mingit mandoliinivärki ei mäleta, rohkem mälestused kohalike ühikatüdrukutega:)

avatar
Lii Kullerkann kommenteeris 27.06.2012, 13:03Vasta ›

Rein Rooni kirjutas:Nu ei tea … äkki peax Langi enda käest küsima? Tegelt mingit mandoliinivärki ei mäleta, rohkem mälestused kohalike ühikatüdrukutega:)

Molekuli õige nimi oli Siim ? ja ta oli pärit Jõhvist või kuskilt sealt. R. Langiga ta nüüd küll kuidagi seost ei oma:) Mälestustega on juba nii, et kui täpsed nad on…minu meelest tuli ta aeg-ajalt rühma koos Gunnar Loho jt.-ga.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.