Sinu eredaim mälestus

rott kommenteeris 15.05.2013, 21:36Vasta ›

Kui poe katuse ehitus põlemaläks.

avatar
Ivi Romandi (nüüd Smidt) kommenteeris 17.07.2013, 10:57Vasta ›

Ühel reede või laupäeva pärastlõunal tahtsime koos kahe rühmakaaslasega Järvakandi rabajärve ujuma minna. Välibasseinis, kus me tavaliselt ujumas käisime, polnud vist parasjagu vett või oli mingi muu põhjus. Igatahes oli ilm tohutult palav ja ujuma pidime ilmtingimata saama. Millegipärast ei leidnud me aga rabajärve üles ja otsustasime siis hoopis Pärnusse hääletada, et meres supelda.
Läbi raskuste jõudsimegi hilisõhtuks Pärnusse ja tormasime kohe merre. Öö veetsime pargis lõhnavate jasmiinipõõsaste all, äsjaniidetud rohukuhjad külje all, üks kaaslane selga soojendamas ja tekiks vaid teise kaaslase froteerätik. Külm oli ikkagi. Minul olid jalas lühikesed püksid ja seljas T-särk, jalas “varbavahed” ehk kummiplätud.
Kui järgmisel hommikul rühma tagasi jõudsime, saime komandörilt muidugi pragada, sest keegi ei teadnud ju, kuhu me kadusime. Mobiiltelefone veel polnud…

Seda lugu olen rääkinud järeltulevatele põlvedele kui ühte lageda taeva all ööbimise kogemust. Üks otsustas muidugi kohe ise järele proovida.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.