Sinu eredaim mälestus

avatar
Halliki Pirn(Barbo) kommenteeris 11.07.2013, 18:40Vasta ›

Uu Dzambulski rahvas. Liikmeid siin ainult minuga koos 4. Mäletan sind Ann,Katrin ja Kaarel. Kaarlil oli ikka kidra kaasas ja mängis stepis hardaid viise.
Mäletan stepi liivatuiske, kus sööma kohast oli raske magamiskohta minna. Horisondil lõid tugevad põuavälgud. Nii palav oli, et magada sai ainult märjad linad ümber, mis kohe kuivasid.Tegime keskuses mingit suurtja pikka hoonet. Algul tegime maakividestmvundamenti, siis ladusime müüri. Aknaplokke tehes tulid need välja,nagu ise nimetasime, pudelpuud. Millegipärast läksid nad ülevalt kitsamaks.Oli väga palav ja mäletan ,et soovitati juua soolakat vett, sest vee kaotus koos soolaga oli väga suur. Vett toodi tsisterniga ja seda nappis vähe. Aga käed lähevad mustaks ühe astmeni ja rohkem ei lähe. Saab harjuda ka sellega, et vorstikastmest võib ikka tugevad kõhuhäired saada. ja ka sellega et piimasupist korjad enne söömist kärbsed välja.
Aga üksmeel ja rõõmusolek oli ikka. Ei mingit poliitist surutist. Kõik oli väga lahe. Mida ma kaotasin olid ainult kilod aga sellel ajal oli see suur rõõm.
Need lihtsalt olid väikesed killukesed tollest ajast. Rõõm meenutada.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.