EÜE salvestiste arhiveerimine

Pilt
Argo Kirikal 15.03.2013, 18:25

Suvel saavad paljud rühmad taas kokku ja tore oleks vaadata või kuulata kunagi EÜE päevil salvestatut.
Kahjuks kipub ajahammas algmaterjalile liiga tegema ja sestap oleks õige need võimalikult pea digitaliseerima ja tiražeerima kunagistele rühmakaaslastele jagamiseks.
Pakun selleks võimalust video- (8mm filmid, VHS, etc.) ja audiomaterjalide (kasetid, makilindid) salvestamiseks CD/DVD formaati.
DVD-dele saaks vajadusel lisada ka algus-, vahe-, lõputiitrid ning 8mm tummfilmidele mõne rühmaliikme poolt lisaks salvestada heliriba kommentaaride või improviseeritud saatemuusikaga sünkroonis ekraanil toimuvaga.
Lisaküsimustele vastan: e-mail: argo.kirikal@gmail.com, Skype: argo.kirikal, GSM: 5474 5257.
Kohtumisteni suvel Pärnus.

avatar
Eimar Rahumaa kommenteeris 12.05.2013, 08:14Vasta ›

See on küll kuldaväärt algatus minu arust, ja ilmselt peab kiirustama, sest kokkutulek on ju kohe käes! Üldse peaks vist selle tarvis mingi tiimi looma, kes koguks (= sunniks meid laiskusest üle saama ja rühmade/regioonide materjale neile esitama),siis ühtlustaks ning digitaliseeriks ja teeks vóimalikuks tirazheerimise? Eks Argo Kirikal peab selle initsiatiivi enda kätte vótma, sest initiatiiv on ju karistatav! Kui tiimi loomine näib esialgu liiga nóukaaegne, siis ilma me lihtsalt korralikku/vóimalikult head tulemust ei saavuta.Tuleks möelda ka finantseerimise peale, iseendast móista. Mida arvatakse?

avatar
Argo Kirikal kommenteeris 25.05.2013, 15:08Vasta ›

Tänud, Eimar, seni ainukese tagasiside eest!
Kes soovib veel kokkutulekuks oma filmilindid DVD-sse vormistada, peaks tõesti kiirustama sest kaaderhaaval pildistamise masin on paarinädalase tsükliga kord Super8 ja siis N8 filmide töötlemiseks häälestatud.
Seni olen digitaliseerinud 20+ sellist filmi.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.