Kokkutulek Karksi-Nuias 3.-4.augustil

Pilt
Tiit Pruuli 27.12.2011, 15:06

Festivalil toimus regide kaupa pidulik õhtusöök, mis läks ka punktiarvestuses kirja. Et ei oleks mingeid jamasid, pidid regi staabid esitama enne õhtusöömaaja juhend-stsenaariumi. Väinamere oma, mis Riigiarhiivis alles, oli selline:
1. Rühmad kogunevad muusika saatel.
2. Pannakse küpsema kanad (60 tk), mis modustavad lõketel tähed V & M.
3. Regioon võtab ovaali kujuliselt istekohad sisse (kaasa võetakse ka kogu kalatagavara, mis laotatakse vaibale).
4. Kõlavad hõisked tähistada söömaajaga väärikalt ehitajate päeva.
5. Tõusevad loosungid, mängib muusika, algab söömaaeg (kanad valmis).
6. Lavale tuleb seltskond, kes tervitab sööjaid.
7. Kõned lavalt teemal “Toit kui kehaehituse algelement”.
8. Kõnedele reageerib regioon ovatsioonidega, plaksutatakse.
9. Järgneb ohjeldamatu söömailu, kust ei puudu laul ja makatõrski.
10. Pärast pingsat kehadeehitust kõlavad 3 hoiatusraketti, pärast mida toimub kiire ehitusplatsi korrastamine ja kõik teevad näo, et tahaks veel, kuigi kõigil on kõhud täis.

avatar
Margus Hergauk kommenteeris 28.12.2011, 14:35Vasta ›

Pildil on küpsisetort pidulikult õhtusöögilt. Tort kujutab Moskva Kremlit, Spasski tornil on punane täht ja isegi kell olemas. Kahjuks ei mäleta, mis rühm või regioon oli autor(id).

avatar
Margus Hergauk kommenteeris 28.12.2011, 14:37Vasta ›

Millegipärast ei läinud pilt eelmise postitusega kaasa, uus katse.

avatar
Arne Sampka kommenteeris 04.01.2012, 22:15Vasta ›

vimpel

avatar
Ardi Paul kommenteeris 05.01.2012, 23:26Vasta ›

Arne Sampka kirjutas:vimpel

Autor jätkuvalt Ivar Sakk 🙂

Urmas Sukles kommenteeris 06.01.2012, 09:20Vasta ›

Karksi-Nuia kokkutulekul ( ma ei ole kindel,aga loodan et see oli 1985 aastal) oli regi staapidele üks vägagi jabur kompleksvõistlus, mis pealtvaatajale nii mõnelgi korral ihukarvad püsti ajas ning mis õnneks lõppes laipadeta.Komandörid tegid ralliautoga mäkketõusu,insenerid?? sõitsid krossimootorratastega võidu (jube pilt siiani silme ees) , arstid tegid Volgadega vigursõitu teel, mida ääristasid suured kraavid . Seda järgmist lugu nägin oma silmaga. Üks arstitibi sai vist esimest korda rooli, volgal on aga väga suur roolikäik ning nii ta keeraski vindi üle ning natuke liialt gaasi ja sõitiski kraavi, kus aga olid inimesed ees, kes elu eest jooksu panid. Ühel mehel õnnestus tibi auto ette jäädes teha ka paar jooksusammu enne kui auto talle selga sõitis ning ta enda alla mattis. Käis ka üks tugev kolks. Jooksime kraavi põhja ning tõstsime autot natsa tagasi ning tõmbasime poisi välja. Ehmatusega nägime, et poisil oli seljas suur küür !! Tegelikult selgus , et see küür oli juba eelnevast elust ning poisi päästis see, et kraavipõhjas oli veel üks väiksemat sorti kraav, kuhu auto esiots ta siis lükkas ja surus ning suur õnnetus jäi seks korraks õnneks ära. Ma arvan ,et see arstitibi näeb seda võistlust siiani unes 🙂

avatar
Ardi Paul kommenteeris 07.01.2012, 22:18Vasta ›

Urmas, mäletad õigesti, mäletan ka ise seda PILTI. See oli tõeliselt õnnelik õnnetus – see volga ju kargas sellele mehele selga…. 1985. regikomisarid olid krossi mootorratastel sh. mina (õnneks purunes gaasitross ja motika omanik viis ratsu käega trossi sikutades finississe tagasi). Ma polnud kogenud varem seda tunnet – istuda 250-se seljas. Oli vist! Riisalu kihutas muidugi 2x vingema pilliga ja eputas – mu meelest teadis ta juba siis, et ta saab riigikogusse, mis on tore, aga keskerakonna kaudu – ta tundus ju nii andeka noormehena….Mind teeb muidugi murelikuks, Urmas, Sinu eriline lembus nn. “maleva-litakate” vastu….Kuskil vilkus ka nn. grupiseksi jutt, mis kahvatub mu ühe klassivenna suvekirjelduse kõrval, kus lihtne toestamata kraavikaevamine lõppes märksa kurvemalt….Äkki peaks kuskile piiri tõmbama! Eks moderaatorid selgita…

Urmas Sukles kommenteeris 08.01.2012, 10:54Vasta ›

Mõistan su muret Ardi, puruneb roosa mälestus :). Mis teha, kui mul juhtus sekka ka selliseid , mitte just positiivseid, aga siiski meenutamisväärt seiku. Muidugi tuleb piir tõmmata, sest äkki lapsed ( ka meie omad loevad)ning pärast seletamist kui palju. Siia lõppu üks tõestisündinud lugu :
Selle loo meenutas Mart Raik.
Oli kokkutuleku teise päeva hommik, käis hoogne peaparandamine telkides ning ühes telgiavas istusid Raik ja Suku. Suku oli morn ja tusane. Nii morn ja tusane, et see äratas kohe Raigis huvi,et mis viga.
„Mis viga Sukukene?“ . „Ma ei taha lapsi,“ vastas Suku kurvalt . „ Miks???“ . „ Sest see loomaed, kes siin väljakul on , hakkab ju kunagi minu lapsi ravima ja õpetama! „ .
Nii, et Ardi, ajalugu ei peida! :):):)

avatar
Ardi Paul kommenteeris 08.01.2012, 13:31Vasta ›

No Aafrika komandörina paistis jälle, et Sul pole laste ja eriti nende tegemise vastu midagi….nagu enamusel vist – minul on neid näiteks 4. Palju Sul? Ja loomaaias käin ja lasen Lille-loomal hambaid ravida ja…
Küsimus on ju tead, SEISUNDIS – järjest raskem on ennas sellesse viia. Ja kui värvide keeles, siis roosa asemel pigem sinine(oma kõigis varjundites) kollaste triipudega 😉

avatar
Ardi Paul kommenteeris 08.01.2012, 13:39Vasta ›

… muidugi ainult andekamad oskasid juba eelmisel sajandil luua seoseid põhjus-tagajärg teljel ja sellele vastavalt ka oma filosofilisi steitmente sentenseerida. Vahel lõppes see lihtsalt freskoga… või fiestaga või… 🙂

avatar
Ardi Paul kommenteeris 08.01.2012, 16:32Vasta ›

Urmas Sukles kirjutas:Mõistan su muret Ardi, puruneb roosa mälestus :). Mis teha, kui mul juhtus sekka ka selliseid , mitte just positiivseid, aga siiski meenutamisväärt seiku. Muidugi tuleb piir tõmmata, sest äkki lapsed ( ka meie omad loevad)ning pärast seletamist kui palju. Siia lõppu üks tõestisündinud lugu :
Selle loo meenutas Mart Raik.
Oli kokkutuleku teise päeva hommik, käis hoogne peaparandamine telkides ning ühes telgiavas istusid Raik ja Suku. Suku oli morn ja tusane. Nii morn ja tusane, et see äratas kohe Raigis huvi,et mis viga.
„Mis viga Sukukene?“ . „Ma ei taha lapsi,“ vastas Suku kurvalt . „ Miks???“ . „ Sest see loomaed, kes siin väljakul on , hakkab ju kunagi minu lapsi ravima ja õpetama! „ .
Nii, et Ardi, ajalugu ei peida! :):):)

Eks ole minugi mõte neid radasid rännanud, et mõni “loom” juhib autot või lennukit, milles ma kunagi sõidan/lendan, mõni haiglat, milles ma end ja lapsi ravin, aga mõni hakkab juhtima linna, milles ma võib-olla kunagi elan. Mõni kuulub 101 väljavalitu hulka, kes kogu seda kremplit sisse ja välja lülitab. Oleks nii jäänudki mõtlema, siis oleks küll juba kuskil mujal elanud. Õnneks läks teisiti 🙂

avatar
Anne Pürg (Lepisto) kommenteeris 05.03.2012, 15:58Vasta ›

Suur kokkutulek Karksi-Nuias

avatar
Toomas Laasik kommenteeris 01.08.2012, 19:30Vasta ›

Karksi-Nuias nägin ma esimest korda suurelt ekraanilt videodiskot, sadas küll vits mingit vihma, aga see ei heidutanud. Veel meenub mulle Vara rühma lauljanna telnjaskas ( no kui mälu alt ei vea),kes mingi puukasti peal oli eeslaulja vana hea Alenderi lauluga, mida oli töödeltud – vist oli see Vara rühma töönaise käed..või midagi taolist. Kuna meie rühm polnud nii andekas, siis pidime sõitma ise Peipsi äärest ( ehitajate päev oli vist) Karksisse. Mäletan ka seda, et vist kõik heinarõugud, mis asusid lähedal üritusele, olid hõivatud, aga kuskil ma ikkagi magada sain, kus, seda enam ei suuda mäletada.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.