Sinu eredaim mälestus

avatar
Voldemar Nellis kommenteeris 28.06.2012, 09:43Vasta ›

Meie õuel oli vägev vabaõhu peldik, kus sai istudes vabalt õuel liikujatega juttu ajada. Naistele oli mka seinatagune veel vabama õhuga koht, kus sai asja ajades 2 m kaugusel liikuvate mullikatega üle okastraaaia juttu ajada

avatar
Voldemar Nellis kommenteeris 28.06.2012, 09:45Vasta ›

Ere mälestus oli tegelane nimega EUROPARM (Jõgi Priit), kellelt pärineb legendaarne lause: ,, Küll me purjusaame”. No saadi ka , kui mitte muidu siis nuiati arstilt ravi viin välja.

avatar
Voldemar Nellis kommenteeris 28.06.2012, 09:47Vasta ›

Operatsioon kristall oli alati väga oluline. Ehk see tähendas, et kuskile teisele rühmale külla minnes ei tohtinud klaastaarat kaasa võtta. St kogu jook villiti suurtesse piimanõudesse välja ja tulemus oli üsna õudne krambambuli.

avatar
Aile (Annus) Pilberg kommenteeris 28.06.2012, 21:18Vasta ›

Kuna tegemist oli maaparandusrühmaga (sai ju eelmainitud joogile lisaks ka drenaaži pandud), siis korraldasime naaberrühmadele maa- ehk SOOPARANDUSMÄNGUD. Kõik-sugu-mängud olid päevakorral…
“Miiniväljal” olid erinevad joovastavad “patareid” peidetud suva mätaste alla, mõni kaevas hooga suurest entusiasmist pool kesa üles!

avatar
Aile (Annus) Pilberg kommenteeris 29.06.2012, 13:59Vasta ›

Voldemar Nellis kirjutas:Ere mälestus oli tegelane nimega EUROPARM (Jõgi Priit), kellelt pärineb legendaarne lause: ,, Küll me purjusaame”. No saadi ka , kui mitte muidu siis nuiati arstilt ravi viin välja.

Ja tänu Jõgi Priidule valdas terve rühm vabalt tolleaegse kultusbändi Turisti repertuaari, peast. Rühmalaulgi oli Turisti laulu viisi peale tehtud :)

avatar
Rebane kommenteeris 09.09.2017, 16:48Vasta ›

Aile (Annus) Pilberg kirjutas:Ja tänu Jõgi Priidule valdas terve rühm vabalt tolleaegse kultusbändi Turisti repertuaari, peast. Rühmalaulgi oli Turisti laulu viisi peale tehtud :)

no päriselt lõime lood kolmekesi, lisaks minule ja Priidule veel Andres ehk Ott (rahu tema põrmule)

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.