Sinu eredaim mälestus

avatar
Svetlana Zaikova kommenteeris 17.12.2011, 19:51Vasta ›

Mäletan, kuidas meil oli 13. augustil ja reedel töökeeld sest olime kõk hommikul purjus! Vaatamata töökeelule olime “rõõmsad” edasi!
Mäletan, et jõime piparmündilikööri!!!

avatar
Svetlana Zaikova kommenteeris 17.12.2011, 20:01Vasta ›

Vaatasin vanu kalendreid ja 13 kuupäev reede oli 1984 aasta juulis. Ju siis oli juuli, aga mäletan , et see oli reede!!!

avatar
Mihkel Juhkami kommenteeris 19.12.2011, 09:28Vasta ›

See oli siis ilmselt 13.07.1984. Vist oli mingi õnnetus kuskil rühmas juhtunud ja hommikul tuldi tööinstruktaaži tegema nagu see taolistel puhkudel ikka toimus. Kas mitte keegi ei jäänud liivavaringu alla kuskil kraavi kaevates. Meie tööandja Pärnu jõe äärses puhkebaasis öö läbi pidutsenud (ja isegi Batka orgunnitud-mooritud küülikupraadi maitsnud) seltskond hinnati igatahes raudtee-ehituseks kõlbmatuks. Pärastlõunaks sai suurem osa rühmast siiski Tori kanti heinale orgunnitud. Sealne töödejuhtaja käis veel enne väljasõitu tulijaid üle vaatamas, et mis vormis ollakse. Õhtul hilja meid tagasi sõidutades oli vana igatahes vaimustatud öiste pidumeeste tööalastest saavutustest ja võimekusest. Sai hiljem sinna mitmeid heinaloopimise retki tehtud. Üks reegel malevas ikka kehtis: pidutseda võid aga tööd PEAD tegema!

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.