Tuli

Pilt
lillekas 27.12.2011, 17:00

Kuigi eredaid mälestusi on palju jäi eredalt meelde see kuidas Nasva mehed meid peaaegu oleks ära põletanud. Magasime rookatusega aida lakas. Peale väsitavat päevatööd ja korralikku kohaliku õlle maitsmist oli uni ränkraske. Ärkasin mingi sisemise ärevuse peale. Kogu rühm magas ja järsku nägin lakaluugist tuld. Karjatsin põleme ja olin esimesena väljas. Kogu hoov oli tossu ja termiitküünalde punast valgust täis. Üks termiit oli aida seina küljes ja tuli läks mööda seina üles. Rookatuseni oli vaid veidi maad. Ma ei mäleta kust ma selle vee sain aga viimasel sekundil kustutasin. Pärast ütles kohalik pritsumees , et kui tuli oleks rookatusesse jõudnud siis oleks vähesed välja jõudnud. Nasva mehed tegid lihtsalt nalja,sai veidi müratud.

lillekas kommenteeris 27.12.2011, 17:09Vasta ›

Lisada tahaks seda, et Nasval oli too suvi mingi üliõpilaste punt, kas ta just black oli või oli ametlik ei mäleta. Üks pealikke oli seal Aivar Riisalu.

avatar
Riisalu kommenteeris 27.12.2011, 20:04Vasta ›

Oli täiesti ametlik kamp, Kuressaare rühm, olin selle komandör ja polnud seal Pärsamal hullu midagi, olime sealsamas varjunud ja häda korral appi läinud….tahad rahu, valmistu sõjaks…meil oli diversiooniõppus….

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.