Sinu eredaim mälestus

avatar
Jaak Madismäe kommenteeris 25.05.2013, 21:55Vasta ›

Mind, kui tatikat, kutsuti EÜE-sse, sest oskasin 3 duuri kitarril mängida. Tagasivaatavalt olid meil rühmas enamuses arstid ja keemikud. Suurim karitus oli topeltlõuna. Meid toideti niigi hästi,aga kui keegi mingi reegli vastu eksis, siis oli topeltportsjon. Komandör oli Käämbre Jürka.
Intsikurmu festivalile läksime Tähe tn. öllekast läbi,kust võeti mitu piimamannergut õlut kaasa. Põlvase jõudsime poolkastiautoga.
Kokkutulek oli nimetamisväärne. Valdo Randpere otsis Leila Millerit tagaja taidlusest mäletan seda, et “Küll on hea, et meie juht on oinas”
Pärast kõik kavad jäeti arvestamata.
Sama jõuguga käisime Hiiumaal ekskursioonil,sest ühe jõugu liikme paps oli Hiiumaa KGB boss, See oli juba omaette vastuvõtt. Kuumad kartulid ja soolasiig. Oi aegu ammuseid…

avatar
Jaak Madismäe kommenteeris 25.05.2013, 22:17Vasta ›

Naised käinud heina tegemas ja teeninud mustalt üsna mitusada rutsi. Mindud külapoodi ja otsustatud see laiaks lüüa. Tulemus: Ämber koorimata krevette, 2 pudelit Courvasier’i ja hulk õlut. Krevetid ja konjak said otsa. Žiguli õlut jätkus järgmise päevani. Courvasier maksis tol hetkel 50 rutsi ja õlu 16 kopkat. Kilo krevette aga 90 kopikat. Detailidesse ei lasku rohkem.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.