Intsikurmu kokkutulek

Pilt
Urmas Sukles 14.02.2012, 16:18

Vaatan pilti ja 78 embleem ja Tõnis Blank tantsib ees kaabuga- st. on 1978 aasta Intsikurmus. Samal aastal oli ka kokkutulek Karksis. See vist siis maleva oma ? Fix igatahes paistab mängivat.

avatar
Avo kommenteeris 15.02.2012, 23:48Vasta ›

Urmas Sukles kirjutas:Vaatan pilti ja 78 embleem ja Tõnis Blank tantsib ees kaabuga- st. on 1978 aasta Intsikurmus. Samal aastal oli ka kokkutulek Karksis. See vist siis maleva oma ? Fix igatahes paistab mängivat.

Kuradi head silmad või siis hea fantaasia Sul, et siin Blängi ära tunned:-)
Aga võib tõsi küll olla.
1977 oli ka Karksis kokkutulek, siis seal 2 aastat järjest?

avatar
Toomas Alatalu kommenteeris 29.07.2012, 22:00Vasta ›

5. augustil toimus Intsikurmus tõrvikutevalguses solidaarsusmiiting Kuubal kas alanud või kohe algava üliõpilas- ja noorsoofestivaliga, mis – kaasalööjana kinnitan – kukkus tänu teemale ja positiivsele häälestatusele efektselt välja. Kohati päris kuubalikult! Kaasa lõid elik võtsid sõna ka välisrühmade esinejad. Ilmselt tänu edule planeeriti miiting ka järgmiseks aastaks, mis aga kukkus, võiks ka öelda, et efektselt ,ent läbi 4.augustil 1979 Kehtnas mingis suures laoruumis – sadas vihma. Sellest sundüritusest on mul meeldejäänud üksteise järel saabunud sõnumi(tooja)d – Meie ei soovi miitingul sõna võtta! Nii omade kui välisrühmade poolt! Kuna polnud esinejaid, sai asjaga ruttu ühele poole.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.