Hõissa pulmad!

Pilt
Aivar Klaasen 21.07.2013, 13:56

Laimjala kamp enne pulmi koduõuel ootamas mandrilt tulevat pruudirühma (aga mis rühm oli, ei mäleta). Meie poolt oli peigmeheks Eino, pikk mees paremalt viies, oma ilusa näo ära keeranud. Ülejäänud olid muud vajalikud tegelased.
Taamal meie baar Saloon, mis oli päris tuntud koht terves piirkonnas. Baar oli avatud ning peod toimusid tavaliselt kolma- ja laupäeviti. Baarmaniks oli Aivar Sirelpuu.
Mina olin pulmakutsar. Peale pulmasõitu ja laulatust pidin kolhoosi hobuse koos vankriga kuskile pärapõrgusse tallimehele tagasi viima. Eksisin hobusega hämaruses ära ja pulma jõudsin tagasi mingi paar-kolm tundi hiljem. Tegi pagan ikka hinge täis siis, et pidu ilma minuta käis.

Frank kommenteeris 21.07.2013, 16:56Vasta ›

Saloon oli tõesti maru koht. Kalavõrkude ja igasugu rannakolaga sisustatud. Kaks suurt veskikivi. Viimase peal muusikavärk ja telekaski sees. Meenub üks tantsumaraton. Olime vist kolme-nelja paariga ja vihtusime diskot oma 3-4 tundi jutti. Maki peal võinuks mune praadida ja ainsad pausid oli makilindi vahetamiseks. Üks väegade hardusttekitanud seik oli järgmine. Oli mingi hirmus tatine kolmapäeva õhtu. Istusime Saloonis ja “veetsime vaba aega”. Kuuleme – auto sõidab õue. Veidi aja pärast avaneb Salooni uks ja sisse astub autojuht Anu, suur punast täis kilekott käes. “Meil mehed käsid vähki püüdmas, tõin teile ka ühe nutsaka…” Tühiasi aga pisara kiskus kurku… Meie lemmiklauluks kujunes Queen’i lugu “Teo Torriatte” (Let Us Cling Together). Lahkumispäeval lahistasime kõik selle saatel nutta nii, et Audla rühm oleks äärepealt meie pisaratesse uppunud…

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.