Rühm kodu trepil

Pilt
Ellen 22.07.2013, 20:51

Kõvamuskel kirjutas:Esireas vasakult: Sven Kullus, Mart Kadastik (Kats), komandör Andrus Ansip, Indrek Ilomets (Undruk), Rein Volt (Kapsas), Margus Hanson (Mason) ja noormees, kelle nimi ei tule meelde. Teises reas vasakult: Ruth Alaküla (Suur Klaver), Ela Eelhein (Väike Klaver), arst Anu Ansip, Raimu Hanson (Kõvamuskel), Karin Abner (Kai), Ülle Kadastik ja võibolla Karin Kõll. Kolmandas reas vasakult, käsi päikese kaitseks silmade kohal: komissar Andres Alari (Vaalake), Toomas Abner (Toobner), Aare Kullus (Dotsent, Dotsu) ja Juta Freirik. Püsti rühma lipuga: Jaan Ingo. Kes on pildi teinud, ei tea.

Kas rühmal on meeles see, kui teile tuli külla Konovere EÕM? Olin selle rühma liige. Komandõr-komissar oli Aivo ja Eve Osa, kes olid Andrus Ansipi õde ja õemees. Mäletan seda ägedat pidu, kus laulsime ja rüüpasime ämbrijooki”.

Rühma maja kõrval oli kuivkäimla, millel olid originaalsed uksed – meesteka uksel oli joonistatud musta värviga polt ja naisteka uksel mutter. Need olid omakorda dekoreeritud mustade hobusejõhvidega 😀
Kas oli nii?

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.