Habaja’75

Pilt
Silva Paluvits 11.02.2014, 18:31

Kokkutulek. Piltidel peaks olema ka sõbraliku naaberrühma – Ravila – rahvast 🙂

avatar
Enno Urbala kommenteeris 11.02.2014, 23:17Vasta ›

Kontrollitud,sõbralikud naabrid on tõesti piltidel hulganisti esindatud

avatar
Ester Lepasson - Must kommenteeris 12.02.2014, 15:38Vasta ›

Silva Paluvits kirjutas:Kokkutulek. Piltidel peaks olema ka sõbraliku naaberrühma – Ravila – rahvast 🙂

Aitäh, Silva, nostalgialaks täielik! Sa oled lausa operaator Kõps olnud! Ja et sul nii palju pilte ka alles veel. Näod on tuttavad, oi kui tuttavad ja kohe-kohe tahaks ütelda, et – oi, see on ju … aga vaat siis tulebki … sest nimed ei meenu. Ester 🙂

avatar
Silva Paluvits kommenteeris 12.02.2014, 21:21Vasta ›

Ester Lepasson – Must kirjutas:Aitäh, Silva, nostalgialaks täielik! Sa oled lausa operaator Kõps olnud! Ja et sul nii palju pilte ka alles veel. Näod on tuttavad, oi kui tuttavad ja kohe-kohe tahaks ütelda, et – oi, see on ju … aga vaat siis tulebki … sest nimed ei meenu. Ester 🙂

Oi, tere Ester! Sama siin, et nimed ei meenu. Juba mitu kuud üritan Kiira perenime meenutada… Pärnu kokkutulekul ei kohanud kedagi Habaja 75-st, ehkki Rein pidi sinna ka tulema. Lihtsalt ei tundnud ära. Oleks pidanud enne kohtumise kokku leppima.
Aga tore on saada tagasisidet piltide kohta. Panin neid siia juurde ühe Ravila rühma noormehe palvel, kes muide just Sind hea sõnaga meenutas.
Parimat! Silva

avatar
Ester Lepasson - Must kommenteeris 19.02.2014, 21:15Vasta ›

Aitäh, Silva, see noormees otsiski mind netiavarustest üles 🙂 Su piltidest oli palju abi! Käisin ka kokkutulekul, aga kui kodutöö tegemata, ega siis kedagi üles leia jah.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.