Sinu eredaim mälestus

avatar
Rein Kivi kommenteeris 04.01.2012, 10:08Vasta ›

Kamtcatskaja Pravda,03.august.1973.a.Kontsert ja Eesti tutvustamine linnarahvale.Meest segumasinal ei mäleta, aga alumisel pildil on Ülo Krigul ja Mati Vaarman esinemas.

avatar
Rein Kivi kommenteeris 04.01.2012, 10:19Vasta ›

Kamcatka-73 eelrühm enne äralendu Tllinna lennujaamas, umbes juuni keskpaiku.Vasakult:Tiit Järve,Udo Korb,?,Vello Laanemäe,?, Kalju Visnapuu, Rein Kivi,?, ?.

Indrek Ilomets kommenteeris 04.01.2012, 10:27Vasta ›

Jaanipäevaks sai iga kohalolnu suure kuningkrabi. Elamuslik oli rännak Avatca vulkaani otsa ja geisrite org.Halva ilma tõttu helikopter tagasi ei lennanud, kuid õhtul ilm paranes ja õnnestus viibida kuuvalguses säravas geisrite orus.

Rein Laumets" kommenteeris 30.01.2012, 13:19Vasta ›

Rein Kivi kirjutas:Kamcatka-73 eelrühm enne äralendu Tllinna lennujaamas, umbes juuni keskpaiku.Vasakult:Tiit Järve,Udo Korb,?,Vello Laanemäe,?, Kalju Visnapuu, Rein Kivi,?, ?.

Vasakult viies peaks olema praegune Tallinna Ülikooli professor Peeter Normak.

Rein Laumets" kommenteeris 04.02.2012, 19:10Vasta ›

Rein Kivi kirjutas:

Kamtcatskaja Pravda,03.august.1973.a.Kontsert ja Eesti tutvustamine linnarahvale.Meest segumasinal ei mäleta, aga alumisel pildil on Ülo Krigul ja Mati Vaarman esinemas.

Mees segumasina taga on Elmar Aitsen minu mäletamist mööda.

Peeter Normak kommenteeris 15.02.2012, 22:48Vasta ›

Panen Kamtšatka-73 kohta kirja kaks eredat mälestust:
1. Ühel ööl (kell võis olla umbes 2) mingilt ürituselt tulles pidas mind tänaval kinni üks tormiülikonnas naisterahvas ja küsis – mõistagi vene keeles – , kas ma oskaksin juhatada teed Eestist tulnud üliõpilaste ehitusrühma elukohta. Kauge tänavalaterna valgel polnud küsija nägu hästi näha, kuid siiski arvasin temas ära tundvat Tartu Ülikooli noore õppejõu Anne Villemsi, kes ka mulle äsja midagi õpetanud oli. Nii oligi. Peale rõõmsat jällenägemist astus pimedusest välja ka Anne abikaasa Richard, kes oli targu eemale hoidnud, et mitte üksikut öist teelist, s.t. mind ära hirmutada; oli ju Petropavlovsk suhteliselt kriminaalne kant.

2. Kord saadeti meid haigla ehituselt kolmekesi 3-4-ks päevaks lähedasse kalurikolhoosi kuuri ehitama. Juba esimese päeva lõunaks toodi meile liitrine purk punast kalamarja. Ajasime seda supilusikaga sisse – jube lääge! Järgmistel päevadel tõime linnast saia ja kompotti kaasa. Maitses hoopis paremini. Pildil vasakul Mati Polli.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.