Sinu eredaim mälestus

avatar
LEILI ROOMETS kommenteeris 07.09.2012, 12:13Vasta ›

Sellest aastast ei olnud enam regioonid vaid piirkonnad. Regioon olevat liiga läänlik. Seega ei ole siin mitte Väinamere regioon vaid SAARTE PIIRKOND.
Saarte piirkonna särgile oli seljale trükitud piirkonna kaart kuhu kõik rühmad märgitud ja ette trükitud
“saarte piirkond”. Osa poisse ei saanud suve lõpuni aru mida see kiri seal tüdrukute särgiesisel tähendab. Et kuidas seda ikkagi tõlgendada.
Augustis oli taas konservatooriumi tudengite kontsertide sari Haapsalu lossikirikus, Hanila kirikus ja Kuressaare lossi kapiitlisaalis.Olin neil kaasas.Haapsalu kontsert pälvis taas asjatundliku publiku (suvitajad Moskvast ja Leningradist)kiidusõnu. Järgmisel päeval sõitsime Hanilasse. Pidime ööbima Massu rühma elupaigas. Nad olid aga ära sõitnud ja polnud meile võtmeid jätnud. Minu ehmatus oli muidugi suur.Asi lõppes sellega, et ööbisime talumaja lakas värsketel heintel.Perenaine loobus kontserdile tulemast ja oli vahepeal saia küpsetanud. Soe sai võiga ja piim maitsesid pärast kontserti hästi. Järgmisel õhtul oli kontsert Kuressaare lossis. Tuli väga palju rahvast. Kui saali enam ei mahtunud, lasksime inimesed sisse piletita.Nad kuulasid kõrvalruumis suletud uste taga ja olid ikkagi rahul.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.