Sinu eredaim mälestus

Rein Laumets" kommenteeris 05.02.2012, 17:03Vasta ›

Meenub üks naljakas episood 1967.a. Kahtla(Muhu) rühma malevasuvest. Nimelt rühma nutikamad otsustasid kord naaberrühma Pöides millegagi üllatada. Plaaniti öösel kinni müürida nende elamispaiga välisuks. Arvutati välja täpne kivide arv selleks ja vastav kogus segu. Täpsustasin täna rühma liikme Jüri Riisiga, kes oli sel ajal meil autojuht, kas see üritus ka õnnestus ja tema kinnitas seda. Suur võis olla üllatus hommikul selle rühma liikme esimesel väljatahtjal, kui avastas kinnimüüritud ukseava. ´Asjaosalised oskavad seda episoodi kindlasti täpsemalt kirjeldada.

Rein Laumets" kommenteeris 23.02.2012, 20:57Vasta ›

1967.a. EÜE tööperioodi eel ajakirjas “Noorus” nr.5 ilmunud artikkel. Siis oli komandöriks Toomas Etverk ja tema üheks asetäitjaks legendaarńe Aarne Vahtra.

avatar
Tiiu-Maie Sarapuu (Laht) kommenteeris 02.04.2012, 12:27Vasta ›

Kahtla rühmast moodustas märkimisväärse osa Moskva Avioinstituudi rühm. Nad olid väga tublid pilli- ja söömamehed, aga töötegemisega oli kehvasti. Kui nad ära läksid, olid meie arved väga negatiivsed. Pidime järelejäänud kolme nädalaga suutma bilansi plusspoolele saada. Enam-vahem õnnestus. Moskvalastest on meeles väga ilusad lüürilised laulud.

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.