Sahmimise teoreetilisest graafikust

Pilt
Vana paks 15.01.2012, 10:46

Veel ühest huvitavast graafikust, mis oli meie majutuskoha puhkeruumis seinal. See oli „Sahmimise teoreetiline graafik“
Graafik algas eht kommunistliku üleskutsega: „ KÕIK JÕUD PLAANI 100 % TÄITMISEKS JA ÜLETAMISEKS !!
See graafik on kokku seatud kohvipaksu, tähekujude, ustavi, KULDSE PÕLLU käskude nr 2, 6, 7, 10 ja bilansi põhjal. Graafik on RANGELT TEADUSLIK ja selle tõttu on arvestamata jäetud individuaalsed soovid.

Mida kujutas see graafik ? Eks ta üks elevust tekitav ja samas ka parodeeriv graafik oli. Sellelt graafikult sai igaüks teada, et Zlatopolje rühmas kõige vanem malevlane oli sündinud 04. jaanuaril 1939. a ja kõige noorem 04. oktoobril 1948. aastal.
Kõik poisid ja tüdrukud oli aastakäikude lõikes pandud paaridesse. Kellele paarilist oma aastakäigust ei leidunud, selle sünnipäeva taga oli tärnike, mis tähendas, et teda saadeti täiendavatele sahmimise kursustele, ehk endale paarilise leidmisele.
Nagu ikka, Ohutustehnikale pööratoi NL-s suurt tähelepanu, nii lõppes ka meie ajalooline graafik üleskutsega: TÄITKEM OHUTUSTEHNIKA REEGLEID!!!!

Mul on ka sellest graafikust foto. Oi, fotosid on terve albumi jagu. Isegi Jurjevski rühma lahkumiseelsest hetkest on foto. Ka on foto telliskivide laadimisest Stšutšinski raudteejaamas ja palju naljakaid pilte ka.

Ühel pildil , mis oli tõeliselt fantastiline, toimus ühele poisile soengu tegemine. Ta oli pannud juuste lõikamise ajaks oma kaelaräti aiale. Tähelepanuväärseks tegi selle pildi see, et teisel pool aeda oli üks vasikas, kes leidis, et see aiale pandud kaelarätt kõlbab ka söömiseks ja pildil oligi kujutatud hetk, kus vasika suust paistab veel tükike sellest kaelarätikust

Püüan veel mõned pildid skännida ja juurde lisada

Jüri Varik

Raivo Kerm kommenteeris 27.02.2012, 15:51Vasta ›

Pilt sahmimise teoreetilisest graafikust

NB! Postitamiseks logige sisse või registreeruge liikmeks.